Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika Istanbul 2011 rekor kırdı

11 Nisan, 2011 | 01:15

Geçtiğimiz yıllara oranla daha fazla katılımcının geldiği Automechanika Istanbul 2011 rekor kırdı adeta…

Avrasya’nın bir numaralı otomotiv yan sanayi fuarı olma özelliğine sahip olan Automechanika Istanbul, bu yıl fuar alanının üç ek yeni salonunu doldurdu. Dünyanın heryerinden katılımcılarıyla rekor sayıda firmaya ev sahipliği yaptı.

Automechanika Istanbul 2011 için gelen Otomotiv yedek parça üretiminin önde gelen firmalarından oluşan katılımcılar tüm dünyadan ve Türkiye’den karar vericilerle buluştu.

Otomotiv sektörünün en dinamik ve geniş kapsamlı fuarı, Automechanika Istanbul, 7-10 Nisan 2011 tarihlerinde Istanbul’da düzenlendi. Bu yıl kapsamını daha da genişleten Automechanika Istanbul fuarı, kurumsal katılımcılara ve ziyaretçilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Istanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde daha geniş bir alanda düzenlendi.

İki kıtanın kesiştiği noktada, Avrupa, Asya ve Orta Doğunun merkezinde yer alan Istanbul’da otomotiv sektörünün en önemli kuruluşlarını bir araya getiren Automechanika Istanbul, otomobil üretimi, dağıtım ve tamirat alanlarında faaliyet gösteren şirketler için kaçırılmaması gereken bir fırsat .

Automechanika Istanbul 2011, Parça ve Sistemler, Aksesuarlar ve Tuning, Onarım ve Bakım, Servis ve Araç Yıkama ve BT ve Yönetim gibi ürün kategorilerinden oluştu.

Bu yıl ayrıca Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın desteğiyle ağırlıklı olarak Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden çok sayıda satın alıcı fuarda ağırlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika, Automechanika 2011, Automechanika fuarı, Automechanika Istanbul, Automechanika Istanbul 2011, Automechanika Istanbul fuarı, l TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Otomobil fuarı, Otomotiv yedek parça, Parça ve Sistemler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları