Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika fuarı için geri sayım başladı

13 Mayıs, 2011 | 17:11

Automechanika fuarı için geri sayım başladı

Ortadoğu’nun en büyük otomobil yedek parça fuarı olan Automechanika Dubai ‘de 07-09 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Automechanika fuarına bu yıl büyük bir katılım olması bekleniyor.

Uzun yıllardır uluslararası bir ticaret fuarı olarak gerçekleştirilen Automechanika fuarı, aynı zamanda sektörün buluşma noktası.

Türkiye ve dünyanın birçok yerinden otomobil ve yedek parçacıların buluşma noktası haline gelen Automechanika fuarı bu yıl da büyük ilgi görecek.

Automechanika Middle East daha geniş fuar alanı kullanarak, otomotiv sporlarında, atölye ekipmanlarında, akü, parça ve tamir alanlarında pazar liderlerinin daha fazla katılımını sağlayarak ve sanayi profesyonellerinin görüşlerine odaklanarak bu yıl daha önce hiç olmadığı kadar büyük ve iyi olmayı hedefliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika fuar, Automechanika fuarı, Automechanika fuarı 2011, Automechanika fuarı Dubai, Automechanika Istanbul, Automechanika Istanbul 2011, Dubai fuar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları