Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika Dubai 2012 başlıyor

09 Nisan, 2012 | 16:02

Automechanika Dubai 2012 başlıyor / Turizm Haberleri

Automechanika Dubai Fuarı 22-24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ortadoğu’nun en büyük otomobil yedek parça fuarı olan Automechanika Dubai ‘de 22-24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Automechanika fuarına bu yıl büyük bir katılım olması bekleniyor.

Uzun yıllardır uluslararası bir ticaret fuarı olarak gerçekleştirilen Automechanika fuarı, aynı zamanda sektörün buluşma noktası.

Automechanika Dubai 2012 büyük ilgi görüyor

Türkiye ve dünyanın birçok yerinden otomobil ve yedek parçacıların buluşma noktası haline gelen Automechanika fuarı bu yıl da büyük ilgi görecek.

Automechanika Middle East daha geniş fuar alanı kullanarak, otomotiv sporlarında, atölye ekipmanlarında, akü, parça ve tamir alanlarında pazar liderlerinin daha fazla katılımını sağlayarak ve sanayi profesyonellerinin görüşlerine odaklanarak bu yıl daha önce hiç olmadığı kadar büyük ve iyi olmayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
akü, atölye ekipmanları, Automechanika 2012, Automechanika Dubai, Automechanika Dubai 2012, Automechanika Dubai fuarı, Automechanika Middle East, Dubai, Dubai fuar, Otomobil, otomotiv sporları, parça, tamir, yedek parça,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları