Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Automechanika Dubai 2011 sektörün buluşma noktası

11 Nisan, 2011 | 01:15

Automechanika Dubai 2011 sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Uzun yıllardır dzenlenen ve her yıl büyüyerek devam eden Automechanika Dubai fuarı bu yıl 07-09 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

Ortadoğu’nun en büyük otomobil yedek parça fuarı olma özelliğini de taşıyan ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Automechanika Middle East yüzbinlerce kişiye Dubai ‘de ev sahipliği yapacak.

Sektörde kendini kanıtlayan Automechanika Dubai, uluslararası bir ticaret fuarı olarak uzun yıllardır gerçekleştiriliyor.

Automechanika Middle East geçtiğimiz günlerde Ortadoğu ve Afrika’nın “En Hızlı Büyüyen Fuarı” olarak ödüllendirilirken bu yıl da yine büyük bir katılımcı kitlesi ile gerçekleşeceğinin sinyallerini verdi.

Automechanika Middle East daha geniş fuar alanı kullanarak, otomotiv sporlarında, atölye ekipmanlarında, akü, parça ve tamir alanlarında pazar liderlerinin daha fazla katılımını sağlayarak ve sanayi profesyonellerinin görüşlerine odaklanarak bu yıl daha önce hiç olmadığı kadar büyük ve iyi olmayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanika, Automechanika Dubai, Automechanika Dubai 2011, Automechanika Dubai fuarı, Automechanika fuar, Automechanika Middle East, Middle East fuar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları