Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ATÜ Duty Free’den parfüm aldı, 1.2 milyon TL’lik araba kazandı!

17 Temmuz, 2018 | 11:28

ATÜ Duty Free'den parfüm aldı, 1.2 milyon TL'lik araba kazandı!

ATÜ Duty Free’den parfüm aldı, 1.2 milyon TL’lik araba kazandı. Atatürk Havalimanı’nda bulunan ATÜ Duty Free mağazasının alışveriş yapan yolcular arasında yaptığı çekilişle Cansu Yıldız adındaki talihli kişi tam 1 milyon 210 bin TL değerinde lüks bir otomobili kazandı. Yıldız’a arabası törenle teslim edildi.

ATÜ Duty Free mağazasının alışveriş yapan yolcular arasında yaptığı çekilişle Cansu Yıldız adındaki talihli kişi tam 1 milyon 210 bin TL değerinde lüks bir otomobili kazandı. Yıldız’a arabası törenle teslim edildi.

ATÜ Duty Free’den parfüm aldı, 1.2 milyon TL’lik araba kazandı!

24 Şubat – 20 Haziran arasında yapılan kampanyaya kapsamında İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’nın geliş katındaki ilgili mağazalardan alkol ve tütün ürünleri dışında, 50 euro üzerinde alışveriş yapan müşterilerin katıldığı çekilişte Cansu Yıldız adındaki talihli “Lexus RC F Carbon” otomobilin sahibi oldu.

Önce dolandırılıyorum sandım

“Önce dolandırılıyorum sandım”

Atatürk Havalimanı’nın Dış Hatlar Geliş Terminali’ndeki ATÜ Duty Free mağazası önünde yapılan törende konuşan talihli Cansu Yıldız, kendisini çok şanslı hissettiğini belirtti.

Yıldız, otomobili kazanmanın kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu belirterek, “Duyduğumda inanamadım. Alışverişi arkadaşım yaptı ben çekilişe girdim. O da, ben de çok şaşırdık. Aslında çok şanslı değilim ama bugünden sonra şanslıyım. Araç bugün üzerime geçti. 89 euroya parfüm aldık.

Arabayla ilgili henüz bir plan yapmadım. Yarış yapan birine verebiliriz. İlk aradıklarında kötü bir tepki verdim. Beni dolandırıyor musunuz? dedim. Evraklarımı da saklıyordum. Gazetede yayınlandı. Şirketi arayınca inandım.” ifadelerini kullandı.

Bu yıl ikinci kez düzenlendi

ATÜ Duty Free Genel Müdür Yardımcısı Vural Ulus ise törende yaptığı açıklamada, bu yılın başından bu yana ikinci kez çekiliş kampanyası düzenlediklerini belirtti.

Vural Ulus, daha önce de bir otomobil hediye ettiklerini söyleyerek, “Bugün ikincisini teslim ediyoruz. Üçüncüsü de yolda. Biter bitmez bir çekiliş daha olacak. ilk kampanyamızda 100 bin bilet dağıtımımız olmuştu. İkincisinde 150 bin oldu. Bu da müşterilerimizin ilgilerinin artarak devam ettiğini gösteriyor.

Hedefimiz müşterilerimizle bir bağ kurmak. Bununla beraber Türkiye’ye yurt dışından döndükten sonra ATÜ mağazalarındaki alışverişlerini keyifli hale getirmek.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Araba kazandı, Atatürk Havalimanı, ATÜ Duty Free, Cansu Yıldız, Dış Hatlar Geliş, Lexus RC F Carbon, Önce dolandırılıyorum sandım, Vural Ulus,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları