Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ATÜ Duty Free, Order&Collect’i hizmete soktu!

06 Kasım, 2018 | 10:51

ATÜ Duty Free, Order&Collect'i hizmete soktu!

ATÜ Duty Free, Order&Collect’i hizmete soktu! Gümrüksüz mağaza işletmeciliğinin önde gelen ismi ATÜ Duty Free, müşterilerine ürünleri arasından istediklerini rahatlıkla seçmelerini ve ön siparişini vermelerini sağlayacak Order&Collect hizmetini yayına aldı.

ATÜ Duty Free, yeni hizmeti Order&Collect ile; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Alanya Gazipaşa ve Bodrum Milas Havalimanları dış hatlar geliş ve gidiş katı mağazalarındaki ürünlerini inceleme ve fiyatlarını öğrenme imkanını sunmakta.

ATÜ Duty Free, Order&Collect’i hizmete soktu

Ayrıca, sepetini oluşturan misafirler de bu alışverişlerini uçuşlarından önce veya sonra ATÜ Duty Free mağazalarından teslim alabilecekler.

Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Free, yolculara, dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor

ATÜ Duty Free, 4 kıtada, 8 ülkede 120’den fazla mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’ de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum Havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor.

Gürcistan’da Tiflis, Batum, Kutaisi; Makedonya’da Üsküp, Ohrid; Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka; Letonya’da Riga; Umman’da Salalah; Suudi Arabistan’da Medine; Amerika Birleşik Devletleri’nde Houston George Bush Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor.

TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Free, yolculara, dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, ATÜ Duty Free, Gümrüksüz mağaza, Order&Collect, TAV Havalimanları, Unifree,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları