Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ATSO Başkanı Davut Çetin; “Rusya Pazarı 9 Milyonu Geçecek”

26 Temmuz, 2017 | 09:11

Rus Turistler

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, “böyle devam edilirse Rusya Pazarı 9 milyonu geçecek” diye belirtti.

ATSO Başkanı Davut Çetin; “Rusya Pazarı 9 Milyonu Geçecek”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ekonomide geçen yıla göre hızlı bir toparlanma olduğunu belirterek, “Turizmde Rusya pazarı 2014’ü yakalamak üzere. Eğer böyle devam edersek 9 milyon turist rakamını aşacağız ancak mevcut fiyatlar nedeniyle turizm gelirinde büyük ihtimalle arzu ettiğimiz büyümeyi yakalayamayacağız.” dedi.

ATSO’nun Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda gündeme ve ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çetin, İsrail hükümetinin, Mescid-i Aksa’nın kutsallığını hiçe saymasını ve sivil insanlara karşı silah kullanılmasını şiddetle kınadıklarını söyledi.

Kaynak; 1

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, ATSO Başkanı Davut Çetin, Rus Pazarı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları