Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ATRAX 2014 Fuarı kapılarını açıyor

03 Aralık, 2014 | 09:05

Türkiye’de ilk ve tek uluslararası eğlence, aktivite, park endüstrisi ve hizmetleri fuarı olma özelliği taşıyan ATRAX 2014, kapılarını açıyor.

Tureks Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Eğlence, Aktivite, Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX 2014, 4 Aralık’ da İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de kapılarını açıyor.

ATRAX 2014’de 30 farklı ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı yer alacak. Geçtiğimiz yıl 24 ülkeden 8 bin ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlayarak sektörde önemli bir etki yaratan fuar, bu yıl da 10 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

ATRAX 2014 Ortadoğu, Balkan, Kafkas, Afrika, Rusya ve Avrupa gibi ülkelerinin sektör profesyonelleri ve yatırımcıları için yeni işbirliklerine ortam sağlayacak.

Uçak akademilerinde ve sürücü okullarında kullanılan Türkiye’nin ilk Sanal gerçeklik sistemli sürücü Simülatörü, gerçek uçak kokpit ölçüleri ile yapılan Boeing 737-800NG, Türkiye’de ilk defa lansmanı yapılacak olan uzay uçuş simülatörü,360 derece kendi etrafında dönebilen gerçek araba hissi veren yerli yarış oyunları Atrax 2014’de ilk kez görücüye çıkıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, ATRAX, Atrax 2014, ATRAX 2014 Fuarı, ATRAX fuarı, Balkan, İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy, istanbul fuarları, Kafkas, Ortadoğu, Rusya, Tureks Fuarcılık, yurtiçi fuar, Yurtiçi Fuarlar, yurtiçi fuarlar 2014,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları