Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ATOR, Rus turistlere Antalya’daki ısıtmalı otelleri tanıttı!

20 Ekim, 2018 | 13:18

ATOR, Rus turistleri Antalya'daki ısıtmalı otelleri tanıttı!

ATOR, Rus turistlere Antalya’daki ısıtmalı otelleri tanıttı. Rusya Tur Operatörleri Birliği Ruslar’a Antalya’da sonbahar ve kış tatil yapabilecekleri ısıtmalı havuzu olan otellerine davet etti.

Rusya Tur Operatörleri Birliği’nin (ATOR) Türkiye’de yaz mevsiminin sona erdiği ancak Antalya turlarına ilginin devam ettiği ifade edildi.

ATOR, Rus turistlere Antalya’daki ısıtmalı otelleri tanıttı!

ATOR’dan yapılan açıklamada Rusya vatandaşlarına sonbahar ve kış sezonunda Antalya’ya ilgi duyduğu belirtilen açıklamada, “Sonbahar ve kış sezonunda Türkiye’de tatilin tartışmasız avantajları Moskova’dan uçuş sıklığı, kısa uçuş süresi makul fiyatlar, her şey dahil sistemindeki lezzetli yemekler ve otellerde iyi bir hizmet seviyesi. Sıcak hava yok sahilde yatamayacaksınız.” denildi.

ATOR’un paylaşımında ayrıca, “Kapalı sezonda tatil için Antalya’nın en iyi otellerini değerlendirmesini sunuyoruz” ifadelerine de yer verildi.

Kapalı ya da açık ısıtmalı havuzun bir otelin tercih edilmesinde en önemli faktörlerden biri olduğunu belirten ATOR, Türkiye’ye gitmeyi düşünen Rus turistlere, Türkiye’den Antalya’da ısıtmalı havuz veren oteller ve fiyatları hakkında bilgiler verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Oteller, Antalya Tatili, ATOR, Rus turistler, Rusya Tur Operatörleri Birliği, Türkiye Tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları