Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atletico Madrid Soma için geliyor!

04 Ağustos, 2014 | 10:28

atletico-madrid-soma La Liga’da geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Atletico Madrid, Soma’ya yardım maçında Galatasaray ile karşı karşıya gelecek.

Galatasaray, LFP World Challenge kapsamında İzmir Atatürk Stadyumu’nda La Liga şampiyonu Atletico Madrid ile karşılaşacak. Karşılaşmanın tüm geliri Soma’da hayatını kaybeden maden emekçilerinin ailelerine gönderilecek.

6 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00’da başlayacak mücadelenin bilet fiyatları, kapalı tribün için 90 TL, açık tribün için 60 TL ve kale arkası tribünler için de 45 TL olarak belirlendi.

Öte yandan Atletico Madrid’in forması giyen Arda Turan, eski takımı Galatasaray’la oynayacakları maç öncesinde soluğu Çeşme’de aldı. Bir hayli zayıfladığı gözlenen milli futbolcu, 6 kilo verdiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arda Turan, Arda Turan haberleri, Arda turan ispanya, Arda Turan la liga, Arda Turan-Galatasaray, Atletico Madrid, Atletico Madrid haberleri, Atletico Madrid İspanya, Atletico Madrid soma, Galatasaray, Galatasaray Atletico Madrid, Galatasaray Atletico Madrid maçı hangi kanalda, La Liga şampiyonu, La Liga şampiyonu Atletico Madrid, LFP World Challenge,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları