Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlasjet Havayolları’ndan öğrencilere yardım

29 Eylül, 2009 | 16:18

Atlas Jet Havayolları Atlasjet Hava Yolları, Ağrı’da maddi durumu düşük öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Kumluca köyü Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Faruk Abdullah Özcan, okuldaki maddi durumları düşük öğrenciler için Atlasjet Hava Yolları’ndan yardımda bulunmalarını istedi.

Özcan’ın yardım talebine olumlu cevap veren Atlasjet Hava Yolları Genel Müdürlüğü, okulda bulunan 200 öğrenci için giyim ve kırtasiye malzemesi gönderdi.

Gönderilen malzemeleri okuldaki öğretmen arkadaşları ile birlikte öğrencilere dağıtan Özcan, kırtasiye ve giyim yardımında bulunan tüm Atlasjet Hava Yolları yetkililerine teşekkür ettiğini söyledi.

Atlasjet Havayollarının, geçen yılda aynı okulda bulunan 400 öğrenci için giyim ve kırtasiye yardımında bulunduğu belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlasjet, Atlasjet Hava Yolları, Atlasjet Hava Yolları Genel Müdürlüğü, Atlasjet Hava Yolları Ağrı Yardım, Atlasjet Hava Yolları Yardım, Atlasjet Havayolları, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları