Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlasjet Havayolları’ndan öğrencilere yardım

29 Eylül, 2009 | 16:18

Atlas Jet Havayolları Atlasjet Hava Yolları, Ağrı’da maddi durumu düşük öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Kumluca köyü Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Faruk Abdullah Özcan, okuldaki maddi durumları düşük öğrenciler için Atlasjet Hava Yolları’ndan yardımda bulunmalarını istedi.

Özcan’ın yardım talebine olumlu cevap veren Atlasjet Hava Yolları Genel Müdürlüğü, okulda bulunan 200 öğrenci için giyim ve kırtasiye malzemesi gönderdi.

Gönderilen malzemeleri okuldaki öğretmen arkadaşları ile birlikte öğrencilere dağıtan Özcan, kırtasiye ve giyim yardımında bulunan tüm Atlasjet Hava Yolları yetkililerine teşekkür ettiğini söyledi.

Atlasjet Havayollarının, geçen yılda aynı okulda bulunan 400 öğrenci için giyim ve kırtasiye yardımında bulunduğu belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlasjet, Atlasjet Hava Yolları, Atlasjet Hava Yolları Genel Müdürlüğü, Atlasjet Hava Yolları Ağrı Yardım, Atlasjet Hava Yolları Yardım, Atlasjet Havayolları, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları