Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlasjet ile EL AL işbirliğine gidiyor

29 Aralık, 2009 | 11:59

Atlasjet Atlasjet ile EL AL İsrail Havayolları arasında, İstanbul – Tel-Aviv – İstanbul hattında karşılıklı seferler düzenlenmesi amacıyla ortak uçuş (Code-Share) anlaşması imzalandı.

Atlasjet’ten yapılan yazılı açıklamada, Türkiye’ye daha önce düzenlediği seferleri Şubat 2007’de durduran EL AL İsrail Havayolları’nın, Atlasjet ile yaptığı anlaşma çerçevesinde Türkiye pazarına döndüğü belirtildi.

Açıklamada, Atlasjet ile EL AL İsrail Havayolları arasında imzalanan ortak uçuş anlaşmasına göre, 1 Mart 2010 tarihinden itibaren ortak uçuşların, İstanbul -Tel-Aviv arasında haftada karşılıklı 7 sefer olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

Anlaşma çerçevesinde, Atlasjet Havayolları’nın Tel-Aviv ötesi, EL AL İsrail Havayolları’nın sefer yaptığı, New York, Los Angeles, Sao Paola, Johannesburg, Mumbai, Bangkok, Hong Kong’a, EL AL İsrail Havayolları’nın da İstanbul ötesi, Atlasjet’in sefer düzenlediği tüm iç hat ve dış hat noktalarına bağlantılı seferler ile yolcularının seyahat devamlılığını sağlayabilecekleri belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlas Jet İsrail Uçuşları, Atlasjet, Atlasjet EL AL, Atlasjet Havayolları, EL AL,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları