Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlasjet ile EL AL işbirliğine gidiyor

29 Aralık, 2009 | 11:59

Atlasjet Atlasjet ile EL AL İsrail Havayolları arasında, İstanbul – Tel-Aviv – İstanbul hattında karşılıklı seferler düzenlenmesi amacıyla ortak uçuş (Code-Share) anlaşması imzalandı.

Atlasjet’ten yapılan yazılı açıklamada, Türkiye’ye daha önce düzenlediği seferleri Şubat 2007’de durduran EL AL İsrail Havayolları’nın, Atlasjet ile yaptığı anlaşma çerçevesinde Türkiye pazarına döndüğü belirtildi.

Açıklamada, Atlasjet ile EL AL İsrail Havayolları arasında imzalanan ortak uçuş anlaşmasına göre, 1 Mart 2010 tarihinden itibaren ortak uçuşların, İstanbul -Tel-Aviv arasında haftada karşılıklı 7 sefer olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

Anlaşma çerçevesinde, Atlasjet Havayolları’nın Tel-Aviv ötesi, EL AL İsrail Havayolları’nın sefer yaptığı, New York, Los Angeles, Sao Paola, Johannesburg, Mumbai, Bangkok, Hong Kong’a, EL AL İsrail Havayolları’nın da İstanbul ötesi, Atlasjet’in sefer düzenlediği tüm iç hat ve dış hat noktalarına bağlantılı seferler ile yolcularının seyahat devamlılığını sağlayabilecekleri belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlas Jet İsrail Uçuşları, Atlasjet, Atlasjet EL AL, Atlasjet Havayolları, EL AL,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları