Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlasjet 23 Nisan’ı kutluyor

22 Nisan, 2011 | 12:00

Atlasjet 23 Nisan’ı kutluyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak amacıyla İzmir Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu’ndan 17 öğrenci ve üç öğretmen Atlasjet’in konuğu oldu.

Yüksek hizmet kalitesiyle “yolcusunu en çok seven” havayolu olan Atlasjet 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında İzmir Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu öğrencileri İstanbul’da ağırlandı. 17 öğrenci ve üç öğretmenden oluşan kafile ilk olarak Dolmabahçe ve Topkapı Sarayı ile Ayasofya ve Aya İrini müzelerini gezdi. Ardından Tarihi Sultan Ahmet Köftecisi’nde misafir edilen İzmirli minik öğrenciler 23 Nisan coşkusunu İstanbul’da yaşamanın heyecanını duydular.

23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim ve 10 Kasım gibi önemli tarihleri unutmayan Atlasjet, gerçekleştirdiği KSS projeleriyle bu değerli günlerde çeşitli illerden gelen misafirleri ağırlayarak havacılık sektörünü, uçak kültürünü ve sevgisini aşılamayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlasjet, Atlasjet 23 nisan, Atlasjet haberleri, Atlasjet uçakları, İzmir Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu, Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu, Tarihi Sultan Ahmet Köftecisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları