Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlasglobal Havayolları Paris seferlerine başladı

24 Temmuz, 2015 | 10:12

Atlasglobal Havayolları Paris seferlerine başladı Atlasglobal Havayolları, İstanbul’dan Paris’e ilk tarifeli uçuşunu gerçekleştirdi.

Atlasglobal Havayolları, Avrupa’daki yeni hatlarının açılışına Paris ile devam ediyor. İstanbul’dan Paris’e ilk tarifeli uçuşunu gerçekleştiren Atlasglobal, bu ilk uçuşu Atatürk Havalimanı’nda düzenlediği özel bir törenle kutladı.

Atlasglobal, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na tarifeli uçuşlara başladı. 10 Temmuz tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen bir tören ile başlayan ilk uçuşta, Atlasglobal yönetimi tarafından yolculara lokum ikram edilirken, kokpit ve kabin ekibi de çiçekler ile uğurladı.

Atlasglobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris’e haftanın her günü gerçekleşen uçuşları, İstanbul’dan saat 13:25’te, Paris’ten ise 17:10’da kalkıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlasglobal, Atlasglobal fransa, Atlasglobal Havayolları, Atlasglobal paris, Atlasglobal paris fransa, Atlasglobal uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları