Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AtlasGlobal, “Best Model Of The World” Sponsor Oldu

21 Temmuz, 2017 | 10:48

atlasglobal

 

Atlasglobal Havayolları, Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek olan “Best Model of Turkey” ve Paris’te düzenlenmesi planlanan “Best Model of The World” yarışmalarına ulaşım sponsoru oldu.

AtlasGlobal, “Best Model Of The World” Sponsor Oldu

Sponsorluk ile ilgili olarak yaptığı konuşmada Avrupa’dan Kıbrıs’a direk uçuşların açılması konusunun önemini vurgulayan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Türkiye’nin tanıtımında büyük rol oynayan bahsekonu yarışmanın Türkiye finalinin Kıbrıs’ta yapılmasının sponsorluk kararında son derece etkili olduğunun altını çizdi.

Ortadoğu ve Doğu Akdeniz bölgelerinde yer alan destinasyonların kendileri için çok önemli olduğunu belirten Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Kıbrıs ile ilgili olarak “Adada 40 yılı aşkın bir süredir devam eden problemin artık çözülmesi gerekiyor. Bu sorun bütün dünyanın sorunu. Doğu Akdeniz’de petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına başlandı ve bu enerjinin Avrupa’ya ulaştırılması gerekiyor. Kuzey Kıbrıs Doğu Akdeniz havzasındaki enerjinin Avrupa’ya transit geçiş yolu haline gelecek, bu sebeple artık direkt uçuşların da başlaması gerekiyor. Bunun da bir tek yolu var, Kuzey Kıbrıs’tan Türkiye’ye, Türkiye’den de Avrupa’ya geçmesi” şeklinde konuştu.

Kanyak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlas Jet, Atlasglobal, Best Model Of The World, Bets Model Of Turkey, Kıbrıs, Paris,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları