Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AtlasGlobal, “Best Model Of The World” Sponsor Oldu

21 Temmuz, 2017 | 10:48

atlasglobal

 

Atlasglobal Havayolları, Kıbrıs’ta gerçekleştirilecek olan “Best Model of Turkey” ve Paris’te düzenlenmesi planlanan “Best Model of The World” yarışmalarına ulaşım sponsoru oldu.

AtlasGlobal, “Best Model Of The World” Sponsor Oldu

Sponsorluk ile ilgili olarak yaptığı konuşmada Avrupa’dan Kıbrıs’a direk uçuşların açılması konusunun önemini vurgulayan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Türkiye’nin tanıtımında büyük rol oynayan bahsekonu yarışmanın Türkiye finalinin Kıbrıs’ta yapılmasının sponsorluk kararında son derece etkili olduğunun altını çizdi.

Ortadoğu ve Doğu Akdeniz bölgelerinde yer alan destinasyonların kendileri için çok önemli olduğunu belirten Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Kıbrıs ile ilgili olarak “Adada 40 yılı aşkın bir süredir devam eden problemin artık çözülmesi gerekiyor. Bu sorun bütün dünyanın sorunu. Doğu Akdeniz’de petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına başlandı ve bu enerjinin Avrupa’ya ulaştırılması gerekiyor. Kuzey Kıbrıs Doğu Akdeniz havzasındaki enerjinin Avrupa’ya transit geçiş yolu haline gelecek, bu sebeple artık direkt uçuşların da başlaması gerekiyor. Bunun da bir tek yolu var, Kuzey Kıbrıs’tan Türkiye’ye, Türkiye’den de Avrupa’ya geçmesi” şeklinde konuştu.

Kanyak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlas Jet, Atlasglobal, Best Model Of The World, Bets Model Of Turkey, Kıbrıs, Paris,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları