Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atlantik Ormanını kurtarma yolları aranıyor

20 Nisan, 2009 | 18:34

Atlantik Ormanını kurtarma yolları aranıyor Birçok bitki ve hayvan çeşidini içinde barındıran Atlantik ormanı yok olma tehlikesiyle karşı karşıya.

Uzmanlar ormanı yeniden canlandırmak için harekete geçtiler.Toprak sahiplerini de ilgilendiren bu yeni yasayla her bir arazinin beşte birinde doğal bitki örtüsü olduğu gibi korunacak. Bazı bölgelerde ise bu önlem paketinine karşı çıkanlar ve itirazda bulunanlar tepki göstererek kuralları yumuşatma çabası gösteriyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlantik Ormanı, Atlantik Ormanı Bitkileri, Bitki Çeşitleri, Doğal Bitki Örtüsü,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları