Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ATİB Direktörü Yörük Parkı’nı ziyaret etti

03 Nisan, 2014 | 13:39

ATİB Direktörü Yörük Parkı'nı ziyaret etti ATİB ( Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği ) Dernek Direktörü Ünver Kozanlı Yörük Parkı’nı ziyaret etti.

Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği Dernek Direktörü Ünver Kozanlı Yörük Parkı’nı ziyaret ederek, tesis yetkililerinden Cemal Şahin İyicil ile görüştü.

Alternatif turizm işletmelerinin kapsamında Antalya’da kurulan Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği üyeleri arasında Yörük Parkı, Tahtalı Teleferik, Dinopark, , Uluslararası Kum Heykel Festivali, Kum Aqualand, Sea Alanya, Anadolu Ateşi gibi alternatif turizm tesisleri yer alıyor.

Yörük Parkı yetkililerinden Cemal Şahin İyicil, kendilerine getirilen üyelik teklifinin bu derneğin üye tesisler yanında bölgemiz adına da çok yararlı olacağına inandıkları için kabul ettiklerini ileterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği Dernek Direktörü Ünver Kozanlı ise yaptığı açıklamada, derneğin amacının üyeler arası işbirliği ile aynı zamanda bu tesislerin gerek yurt içi gerekse yurt dışında tanıtımının tek elden sağlanması ve sorunların giderilmesi yönünde çalışmalar yapılması olduğunu söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alternatif turizm, Antalya, Antalya Haberleri, antalya yörük parkı, ATİB, ATİB Direktörü Yörük Parkı, Ünver Kozanlı, Ünver Kozanlı yörük parkı, Yörük, Yörük Parkı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları