Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanındaki kavgada 2 polis yaralandı

22 Mayıs, 2012 | 15:59

Atatürk Havalimanında kavga: 2 polis yaralı… Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polislerin bir araca ceza yazmak istemesi üzerine çıkan kavgada 2 polis memurunun yaralandığı öğrenildi.

Cihan’ın haberine göre öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yaya geçidinden yürüyen iki kadın yolcuya ve çantalarına içinde beş kişinin olduğu bir araç çarptı. Bunun üzerine havalimanında görevli polisler araç içindekilerin belgesini isteyerek tehlikeli araç kullanmaktan dolayı ceza yazmak istedi.

Akraba oldukları öğrenilen araç içindeki H.S, Ş.A, M.A, S.A, Ş.A adlı şahıslar polislerle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine şahıslar polis memurlarına saldırdı. İki polisin yaralanmasına yol açan kişilerle ilgili diğer polislerden de yardım istenmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis geldi. H.Ö ve M.D adlı iki polisi yaralayan kişiler gözaltına alınarak havalimanı polis merkezine götürüldü. Yaralı polisler ise hastaneye sevk edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2 polis yaralı, Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı kavga, Atatürk Havalimanı yaralı polisler, Atatürk Havalimanında kavga, Dış Hatlar, Dış Hatlar kavga, havaalanında kavga,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları