Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanında trafik normale döndü

29 Haziran, 2016 | 07:11

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Atatürk Havalimanındaki hava trafiğinin normale döndüğünü açıkladı.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde meydana gelen terör saldırısının ardından olay yerinde incelemelerde bulunduktan sonra açıklama yapan Başbakan Yıldırım “Hava alanımız 02.20 itibarıyla uçuş ve kalkışlara açılmış olup, hava trafiği normale dönmüştür. Bunu da bir not olarak ifade etmek isterim” ifadelerini kullandı.

Alana inen ve terör saldırısı nedeniyle uçak içinde bir süre bekletilen yolcular, Dış Hatlar Terminali’nden çıkış yapmaya başladı. Türk Hava Yolları’nın (THY) üç tarifeli uçağı, saat 04.00’ten itibaren havalimanına iniş yaptı.

İstanbul’dan ayrılacak yolcuların da sabah saat beşten itibaren terminallere alınmaya başladığı öğrenildi. Bu arada THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada, Atatürk Havalimanı’ndan uçuşlara başlandığı aktarılarak, “Yolcularımızın oluşabilecek aksaklıklara karşı mağduriyet yaşamamaları adına güncel uçuş bilgilerini, web sitemiz ve çağrı merkezimizden takip ederek, havalimanına gelmeleri önemle rica olunur.” ifadesine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı patlama, Atatürk Havalimanı saldırı, Atatürk Havalimanı terör saldırısı, Binali Yıldırım, THY, THY Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları