Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanında Okulların Kapanmasıyla Tatil Yoğunluğu Başladı

14 Haziran, 2017 | 09:47
Atatürk Havalimanı Pasaport

Atatürk Havalimanı Pasaport

İstanbul Atatürk Havalimanında Okulların Kapanmasıyla Tatil Yoğunluğu Başladı

İstanbul Atatürk Havalimanında, okulların tatile girmesini fırsat bilen ailelerin seyahate çıkması yoğunluğa neden oldu. Ailelere turist kafileleri de eklenince pasaport ve biniş bankolarında zaman zaman yoğunluk meydana geldi. Yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin uçuşlarında doluluk oranlarında artış yaşandı. Polis pasaport bankolarının tümünü dolu tutarak yolcuların kuyrukta bekleme süresini kısalttı.

Tatil için seyahate çıkanların en çok tercih ettiği yerler ise KKTC, Bodrum, Antalya, Dalaman oldu. Yaz tatili için vatandaşlara tur şirketleri farklı seçenekler sunarken birçok aile de çocukları ile beraber umreye gidiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Atatürk Havalimanı, Okullar, Tatil Yoğunluğu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları