Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanı’ndan uyarı / Turizm Haberleri

28 Şubat, 2011 | 18:59

Atatürk Havalimanı’ndan uyarı / Turizm Haberleri

Atatürk Havalimanı ‘da bulunacak olan yolculara uyarı:

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı ve eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın cenazesinin İstanbul’a getirilmesi esnasında yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle Atatürk Havalimanı’na gelecek yolcular uyarıldı.

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın başkanlığında, Erbakan’ın cenazesinin havalimanına getirilmesi ve törenle ayrılmasına ilişkin bir toplantı yapıldı.

Toplantıda; Necmettin Erbakan’ın cenazesini getirecek özel uçağın park yeri, cenazenin alınışı, tören için gelecek yabancı ve yerli misafirlerin tören alanına kolayca ulaşımı konuları görüşülüp, planlaması yapıldı.

Toplantıda ayrıca; cenazenin sabah İstanbul’a getirilişi ve Fatih Camii’ne intikali sırasında Atatürk Havalimanı ve çevresinde yaşanacak yoğunluk dikkate alınarak, yolcuların daha erken havalimanında olmaları tavsiye edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın, Atatürk Havalimanı Uçuşları, Atatürk Havalimanı yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı, Necmettin Erbakan’ın cenazesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları