Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanı’nda yenilenen “primeclass” Lounge’lar hizmete açıldı

14 Ağustos, 2013 | 13:22

Atatürk Havalimanı’nda yenilenen “primeclass” Lounge’lar hizmete açıldı TAV İşletme Hizmetleri “primeclass” CIP Servis, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda içve dış hatlarda yer alan iki yolcu salonunu yeni yüzüyle açtı.

Konforlu bekleme alanları, zengin ikramlar ve teknolojik olanaklarla donatılan “primeclass”Lounge’lar uçuş öncesinde ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı iç hatlar terminalinde yer alan ve butik servis anlayışı ile hizmet veren yeni “primeclass” Lounge’da, apron manzaralı ferah bir atmosfer, TV,kilitli dolap hizmeti, kablosuz internet erişimi, tablet bilgisayarlar, kitaplık,gazete ve dergi köşesi bulunuyor.

110 kişi kapasiteli ve 301 metrekare alana sahip olan salon, zengin sıcak-soğuk büfesiyle 7 gün/ 24 saat uçuş öncesinde yolcuların tüm beklentilerine cevap veriyor.

Yurtdışına uçan yolcuların dış hatlardaki öncelikli tercihi olan “primeclass”Lounge da yer değişikliği yaparak pasaport sonrasında, Food Court’un altkatında daha büyük bir alanda hizmet vermeye başladı.

Salonda bulunan taze velezzetli ikramlarla donatılmış açık büfe, 180 derece yatabilen masaj koltuklarınınbulunduğu özel dinlenme alanı, kablosuz internet erişimi, TV, tablet bilgisayarkullanımı, gazete ve dergi köşesi gibi hizmetlerin yanında, kişisel bakımürünleri sunulan duşlarla konfor en üst düzeye çıkartılıyor.

Yenilenen “primeclass”Lounge’ların tasarımı 1217 Design Mimarlık şirketi ve Yüksek Mimar Hale Şenertarafından gerçekleştirildi.

“primeclass” Lounge’dan “primeclass” CIP Servis’ten faydalanan konuklarlabirlikte, TAV Passport Kart üyeleri, British Airways yolcuları, Priorty Pass,Airport Angel, Vodafone Red sahipleri ve münferit giriş yapan yolcular 7 gün 24saat faydalanabiliyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı primeclass, Atatürk havalimanı primeclass Lounge, primeclass, primeclass Lounge, TAV primeclass Lounge,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları