Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanında panik! Piste atladı ortalığı karıştırdı

17 Şubat, 2011 | 16:27

Atatürk Havalimanında akli dengesi yerinde olmayan bir kişi tel örgüleri aşarak piste çıkınca ortalık karıştı. 4 uçak pisti pas geçti. / Turizm Haberleri

Alınan bilgilere göre Atatürk Havalimanında öğle saatlerinde yaşanan olay, Havalimanı yetkililerini alarma geçirdi. Askeri havalimanı istikametinde tel örgüleri aşan ve Iğdırlı olduğu öğrenilen 1 kişi, nöbet tutan askerleri de atlatarak piste çıktı.

Pisteki şahsı fark eden askerler, şüpheli kişiyi yakalamak için harekete geçti. Askerleri görünce kaçmaya başlayan şahıs, kovalamaca sonucu yakalandı. Şüpheli şahıs sorgulanmak üzere askeri birime getirildi.

Askeri yetkililer tarafından sorgulanan ve akli dengesinin yerinde olmadığı öğrenilen şahıs, yapılan sorgusunun ardından polis ekiplerine teslim edildi. Emniyet müdürü, Vali yardımcısı ve havalimanı yetkilileri şahısın hangi amaçla girdiklerini öğrenmek için, toplantı yaptı.  Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havaalanı, Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanındaki olay, Piste giren kişi, Turizm, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları