Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk Havalimanı’nda 2 bin 85 adet cep telefonu ele geçirildi

21 Ekim, 2010 | 17:47

Atatürk Havalimanı’nda 7 bavul içine zulalanmış 2 bin 85 adet lüks cep telefonu ele geçirildi. Kaçak yollarla Türkiye’ye sokulmak istenen telefonların 190 adedinin iPhone 4 olması dikkat çekti.

Atatürk Havalimanı Gümrük Muhafaza ekipleri tarafından yapılan operasyonda S.K isimli şahsın bavullara zulaladığı 2 bin 85 adet cep telefonu ele geçirildi. Dubai’den Katar’a buradan da Katar Hava Yolları’yla İstanbul’a uçan S.K isimli şüpheli şahıs, Atatürk Havalimanı’nda gümrük ekipleri tarafından takibe alındı.

Durumdan şüphelenen S.K bagajlarını teslim aldıktan sonra yakalanabileceği şüphesiyle 6 adet bavulu Geliş Katı’nda bulunan temizlik odasına bıraktı. Yanına sadece bir bavul ve el çantası alarak havalimanından çıkmaya çalışan S.K’yı gümrük ekipleri durdurarak gözaltına aldı.Temizlik odasına bırakılan 6 adet valiz ve beraberindeki 1 valizle toplam 7 adet valizi açan gümrük ekipleri 2 bin 85 adet cep telefonuna el koydu.

Son yapılan operasyonlarda ele geçirilen telefon sayısı ve markaları ise şöyle; 190 adet İphone 4, Blackberry marka 40 adet,130 Sony Ericson,30 Vinüs marka cep telefonu ile çeşitli tiplerdeki 1700 adet Nokia cep telefonu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Atatürk Havalimanı Cep Telefonu, Atatürk Havalimanı Gümrük, Atatürk Havalimanı Haberleri, Atatürk Havalimanı Kaçak Cep Telefonu, Blackberry, cep telefonu, İphone 4, Sony Ericson, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları