Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atatürk’ün doğduğu Selanik şehrinden Ankara’ya direkt uçak seferleri başlıyor

26 Mayıs, 2015 | 15:25

Atatürk’ün doğduğu Selanik şehri Atatürk’ün başkenti Ankara’ya yapacağı direkt uçak seferleri ile iyice yaklaşıyor.

Yunanistan Aegean Havayolları, özellikle yaz aylarında Türkiye için cazip bir tatil seçeneği olan Yunanistan’a Selanik üzerinden yeni bir destinasyon açtı. Artık Ankara’dan Selanik’e aktarmasız uçabilecek olan Ankaralılara Atatürk’ün doğduğu Selanik çok daha yakın olacak. Direkt uçuşun mimarlarından biri olan TÜGİAD Yunanistan temsilcisi Stefanos Hacımanol, “Ankaralılar için Selanik Yunanistan’ın en güzel tatil beldeleri artık daha yakın” dedi.

Selanik Ankara direk uçuşlarıyla 17-30 Temmuz tarihleri arasında Atatürk’ün evini ziyaret etmek daha kolay. 

Ambotis Tours – Silver Holidays işbirliği ile Ankara-Selanik arasında karşılıklı charter seferleri başlıyor. Özellikle turizm acentalarının daha hesaplı, konforlu ulaşım sağlayacak seferlerin başlaması nedeniyle Ankara’da bir lansman gerçekleştiren Ambotis Tours ve Silver Holidays temsilcisi Hacımanol, Aegean Airlines’ın charter seferlerin 17-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirileceğini bu başlangıcın ilgi görmesi halinde seferlerin sürebileceğini belirtti.

Aegean Havayolları daha fazla talep olması halinde Temmuz – Ağustos ayında Ankara Selanik uçuşlarına devam etmek istiyor.

Ankara’da, Türkiye’den acentaların büyük ilgi gösterdiği lansmana katılanlar özellikle Yunanistan’da tatil yapmanın maliyetini sordular. Ambotis Tour CEO’su Paschalis Gallos, bu seferler sayesinde Ankaralılar’ın başta Selanik olmak üzere Yunanistan’daki pek çok tatil beldesini keşfedeceğini belirterek bunun her iki ülke için çok değerli katkılar sağlayacağını anlattı.

Selanik uçuşları ilk aşamada karşılıklı 3 charter uçuşla başlayacak seferlere ilgi yoğun olacak gibi gözüküyor.

TÜGİAD’ın Selanik Temsilcisi Stefanos Hacimanol ise temsil ettiği Silver Holidays grubunun  TÜGİAD üyesi işadamlarının Türkiye ile Yunanistan arasındaki turizmin karşılıklı gelişmesi için önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini anlatarak özellikle Selanik,  Halkidiki çevresinin Türkler için pek çok anlamda Antalya’dan farkı olmadığının altını çizdi. Aegean Airlines tarafından konulan charter seferler 17-30 Temmuz tarihleri arasında karşılıklı olarak 3 kez gerçekleştirilecek

Yıl Boyunca En Avantajlı – Para İadesi Garantisiyle Selanik Otelleri ve Turları için tıklayınız. 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ambotis Tours, Ankara Selanik Uçak Bileti, Atatürk Selanik, Atatürk’ün doğduğu Selanik şehri, Selanik Ankara charter, Selanik Ankara Uçuşları, Selanik Otelleri, Silver Holidays, Stefanos Hacımanol, TÜGİAD, Yunanistan Aegean Havayolları, Yunanistan temsilcisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları