Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Atajet, aktarmasız Bangkok uçuşlarına başlıyor!

09 Kasım, 2015 | 12:52

Atajet Bangkok uçuşları Atajet, 26 Aralık’tan itibaren her hafta İstanbul’dan Tayland’ın başkenti Bangkok’a direkt uçuşlara başlıyor.

Uçak kiralama şirketi olan Chapman Freeborn ile uçuş anlaşması imzalayan Atajet, kiraladığı Boeing 767-300ER uçaklar ile 26 Aralık’tan itibaren her hafta İstanbul’dan Tayland-Bangkok ‘a gidiş dönüş aktarmasız uçuşlara başlayacak. Şirket, 2016 yılı içerisinde ise yeni destinasyonunu Küba olarak belirledi.

Atajet Hava Taşımacılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özgül yaptığı açıklamada, “26 Aralık tarihinde İstanbul’dan Tayland-Bangkok’a her hafta gidiş dönüş aktarmasız (Direkt) uçuşlarına başlayacaktır. Her cumartesi, İstanbul Sabiha Gökçen´den Bangkok Uluslararası Havaalanı’na Jetasia Airways markası ile uçuyoruz” dedi.

phuket adası

Neden Tayland?

Hasan Özgül, “Neden Tayland?” sorusuna da şöyle cevap verdi:

“Tayland’a giden Türk turist sayısında son 2 senede yüzde 60’lara varan bir büyüme var. Bunu yakından takip ediyoruz. Çok sayıda Türk artık tatil tercihini Tayland olarak seçiyor. Burada Patayya ve Phuket en çok ilgi çeken bölgeler arasında. Özellikle Phuket doğal güzellikleriyle öne çıkıyor ki; bizlerde burasının mutlaka görülmesi gereken bir yer olduğunu ısrarla vurguluyoruz. Bayi toplantıları, arkadaş grupları, balayı çiftleri ve tatili seven gruplar artık tatil adreslerini Tayland olarak seçiyorlar”

küba

Hedefte Küba var!

Hasan Özgül, “ Tatil fırsatları için Türkiye ve dünyanın hemen her köşesi seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Yaşam tarzınıza en uygun tatili sunabilmek için sürekli araştırarak yeni tatil seçenekleri oluşturuyoruz. 2016 da yeni destinasyonumuz Küba olacaktır” dedi.

Halil ÖNCÜ-ANTALYA

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atajet, Atajet bangkok, Atajet Hava Taşımacılığı, Atajet küba, Atajet tayland, Bangkok, Bangkok Turu, Bangkok uçak, Tayland, Tayland Bangkok, Tayland Turu, Tayland uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları