Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ata Demirer ve Özge Borak balayında Maldivler’deler

25 Nisan, 2012 | 15:08

Komedyen Ata Demirer kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Özge Borak ile geçtiğimiz günlerde hayatını birleştirdi. Ata Demirer ve Özge Borak çifti balayı için Maldivler’ i tercih ettiler.

Ata Demirer Özge Borak çifti geçtiğimiz günlerde İstanbul Suada’ da gerçekleştirdikleri düğünün ardından balayı için Maldivler‘ e gittiler.

Maldivler’ de balayı tatillerini geçirmek üzere yola çıkan çift hava alanında basın mensuplarının ilgisiyle karşılaştı.  Hava alanında nereye balayında nereye gidecekleri hakkındaki sorulara esprili bir şekilde “Mardinler’e” diye yanıt veren Ata Demirer eşi Özge Borak ile balayı tatili için Maldivler’ e gitti.

Maldiv Adaları, kusursuz bir balayı tatili

Hint Okyanusu’nda sakinliği ve turkuaz suları ve milyonlarca mercan kayalıkları ile beş yıldızlı konforu ıssız bir adada yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olan Maldivler Adaları Turları özellikle balayı çiftlerinin dikkatini çekiyor.

Maldivler Balayı Turları ile hem sakin, gözlerden uzak bir tatil geçirmek hemde dünyanın en iyi SPA merkezlerinde tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atmak mümkün.

Dünyanın her yerinden her sene milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Maldivler Adaları özellikle balayı çiftlerinin cazibe merkezlerinden bir tanesi.

Ata Demirer ve Özge Borak’ın,Maldivler’de bulunan lüks otellerden Anantara Dhigu Resort & Spa,Ayada Maldives,Taj Exotica Resort & Spa arasından seçim yaptığı ve Taj Exotica Resort & Spa’da kalmayı tercih ettiği söyleniyor. Ünlü çift, Maldivler’de bir hafta kalarak bol bol dinlenme fırsatı bulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anantara Dhigu Resort & Spa, Ata Demirer, Ata Demirer balayı, Ata Demirer balayı Maldivler, Ata Demirer Maldives, Ata Demirer Maldivler, Ata Demirer Maldivler balayı, Ata Demirer Özge Borak, Ata Demirer Özge Borak Maldivler, Ayada Maldives, Maldiv, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adaları balayı seyahati, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Turları, Maldivler Otelleri, Özge Borak, Özge Borak Ata Demirer Balayı, Taj Exotica Resort & Spa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları