Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Asya Turizminde Yeni Dönem; Öğrenci Üyeliği

10 Mart, 2017 | 08:55

gezgin ogrenci asya kitasi

Asya Turizminde Yeni Dönem; Öğrenci Üyeliği. Pasifi Asya Seyahat Birliği (PATA) Seyahat Eden Öğrencilere veya Turizmci Gençlere Profesyonel Tecrübe İçin Üyelik Vereceğini Açıkladı.

Pasifik Asya Seyahat Birliği (PATA), Asya turizmi için yeni bir projeye imza attı ve öğrenciler için üyelik başlatıyor.  Bu proje turizmde yeni bir kategori açmak hedefi ile genç öğrencilerin turizm endüstrisinde kendilerini birer profesyonel turizmci olarak yetiştirmeye teşvik etmeye imkan tanıyor. PATA’nın projesi ile Asya kıtası’nda seyahat etmek isteyen veya okuyan her 18-35 arası üniversiteli gencin profesyonel turizme katkı sağlamaları ve öğrencilerinde profesyonel bir turizmci olmasını hedeflemekte olan proje, hem 2017 uluslararası turizm yılı olarak hem de genç turizmcilere destek amacı ile oluşturulan bir proje olma özelliği taşımaktadır.

PATA Ceo’su Dr. Mario Hardy ise açıklamasında; ” bu proje ile genç öğrencilere turizm endüstrisinde etkili bir rol vermek ve onları PATA öğrenci üyeliği ile hayatlarında iyi bir deneyim kazanmalarına yardım etmeyi amaçladıklarını, çünkü yeni jenerasyonun gelecekte liderlik edeceği turizm endüstrisinde tecrübelenmelerine katkı sağlamayı amaçladıklarını” ifade etti.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Genç Turizmciler, Öğrenci Üyelik, PATA,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları