Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Asya Turizm Ödülleri sahiplerini buldu

27 Kasım, 2009 | 12:36

Asya Turizm Ödülleri Dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden Hong Kong’da yayınlanan Finance Asia Dergisi’nin düzenlediği Asya Turizm Ödülleri sahiplerini buldu.

Turizm sektöründe en iyilerin seçildiği  Asya Turizm Ödülleri’ne layık görülen şirketlere ödülleri dağıtıldı.

Singapur Havayolları “Halk Ödülü” kazandı

Kendi alanında bölgenin en iyisi seçilen Singapur Havayolları, first ve business classta sunduğu servisle ‘Halk Ödülü’nün sahibi oldu.

New York ve Londra uçuşlarında ise Hong Kong merkezli Cathay Pasific, Finance Asia Dergisi okuyucularınca En İyi Havayolu ödülüne layık görüldü.

Asya’nın en iyi havalimanı ödülü ise Hong Kong International Airport’a verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya Turizm Ödülleri, Asya Turizm Ödülleri Cathay Pasific, Asya Turizm Ödülleri haberleri, Asya Turizm Ödülleri Halk Ödülü, Asya Turizm Ödülleri Singapur, Finance Asia Dergisi, Singapur Havayolları, Singapur Havayolları Asya Ödülleri, Singapur Havayolları Finance Asia Dergisi, Singapur Havayolları Haberleri, Singapur Havayolları Halk Ödülü, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları