Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Asya ‘nın en büyük plastik fuarı 17 Mayıs ‘ta

19 Nisan, 2011 | 16:35

Asya ‘nın en büyük plastik fuarı 17 Mayıs ‘ta kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Asya ‘nın en büyük plastik ve kauçuk fuarı olarak bilinen Chinaplas, bu yıl 17-20 Mayıs tarihlerinde misafirlerini ağırlayacak.

Çin’in son 30 yılda büyüyen plastik ve kauçuk endüstrisiyle birlikte Chinaplas fuarı, bu sektöre büyük katkı yapan ve başarılı şekilde gelişmesini sağlayan bir buluşma ve iş platformu haline geldi. Özellikle plastik sektörünün buluşma noktası haline gelen ünlü plastik fuarı Chinaplas, bu yıl önceki yıllara oranla daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Asya ‘nın en büyük plastik fuarı Chinaplas ‘ın 2011 yılında 2.200 katılımcı firmayı ve 35 farklı ülkeden 80.000’in üzerinde ziyaretçiyi buluşturması bekleniyor.

Chinaplas fuarı bugün artık Asya’nın plastik ve kauçuk alanındaki en büyük ticari fuarı olmasının yanı sıra sektörün dünyadaki en önemli 3 fuarından biri olarak kabul ediliyor.

1983 yılından beri düzenlenen ve Euromap’ın (Avrupa Plastik ve Kauçuk Üreticileri Birliği) sponsor olduğu 17-20 Mayıs 2011 tarihinde Çin’in Guangzhou şehrinde 160.000 metrekare alanda düzenlenecek.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya Fuar, Asya plastik fuarı, Chinaplas, Chinaplas 2011, Chinaplas fuar, Chinaplas plastik fuarı, plastik fuarı, plastik fuarı 2011, plastik fuarı Chinaplas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları