Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Aslışah Alkoçlar Tayland tatiline annesiyle gitti!

03 Nisan, 2018 | 18:01

Aslisah Alkoclar Tayland tatili

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar nedeniyle babası Ender Alkoçlar tarafından uyarı verilen Aslışah Alkoçlar, bu yasağı annesiyle gittiği Tayland tatilinde deldi.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar nedeniyle babası Ender Alkoçlar tarafından uyarı verilen Aslışah Alkoçlar, bu yasağı annesiyle gittiği Tayland tatilinde deldi.

aslisah alkoclar tayland tatilinde

Aslışah Alkoçlar annesi Gülşah Alkoçlar ile birlikte Tayland tatiline çıktı. Sosyetenin güzel ismi, Tayland tatilde babası Ender Alkoçlar’ın koyduğu sosyal medya yasağını da annesinin telefonuyla delmiş oldu.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Tayland Turları sizi bekliyor.

Annesi Gülşah Alkoçlar ile Uzakdoğu’nun tatil cenneti Tayland’a giden Aslışah, annesinin sosyal medya hesabı instagram’dan tatil pozunu da paylaştı ve altına da “Annemin telefonunu ele geçirdim” mesajını da yazmayı ihmal etmedi.

aslisah tayland tatilde

Yeni hesap açtı!

Tayland’daki Chiangmai Elephant Sanctuary isimli doğal parka giden Aslışah Alkoçlar bir fille çektirdiği fotoğrafı annesinin sayfasından paylaşarak babasının cezasını bir anlamda kırmış oldu.

Aslışah, babasının uyarısı sonrası sosyal medya hesabını kapatmış ve yeni bir instagram hesabı açarak kişi sayısını ailesi ve arkadaşlarıyla sınırlamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aslışah Alkoçlar, Chiangmai Elephant Sanctuary, Ender Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar, Tayland Tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları