Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Aşırı yağış Brezilya’da lüx oteli yerle bir etti

04 Ocak, 2010 | 11:57

Aşırı yağış Brezilya'da lüx oteli yerle bir etti Aşırı yağışlara yenik düşen Brezilya 64 kişinin öldüğü otel faciasıyla sarsıldı.

Aşırı yağışın yol açtığı çamur seli, Rio’nun güneyindeki Ilha Grande adasındaki lüks Sankay Inn otelini ve bazı evleri yuttu. Lüx otel yerle bir olurken, enkazdan şimdiye dek 64 ceset çıkarıldı.

Fransa Devlet Başkanı Nicolas Sarkozy’nin 24 yaşındaki oğlu Pierre Sarkozy’nin, cuma günü Brezilya’da en az 64 kişinin hayatığını kaybettiği toprak kaymasından mucize eseri kurtulduğu öğrenildi.

Birçok evi ve lüks oteli toprak altında bırakan facia Pierre Sarkozy’nin arkadaşlarıyla beraber içinde bulunduğu evi teğet geçince hayatları kurtuldu.
Paris’teki diplomatik kaynaklar, toprak kaymasının evin pencerelerinden görüldüğünü ancak evdekilerin mucizevi bir biçimde kurtulduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşırı yağış Brezilya, Aşırı yağış Brezilya Lüx Otel Yıkıldı, Brezilya lüks Sankay Inn oteli, Brezilya Lüx Otel Yıkıldı, Brezilya Otel Faciası, Brezilya Sankay Inn oteli Pierre Sarkozy, Ilha Grande adası, lüks Sankay Inn oteli, Pierre Sarkozy Brezilya facia,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları