Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ashley Colburn seyahat tutkusunu anlatıyor

06 Haziran, 2014 | 12:17

Ashley_Colburn

Genç bir girişimci ve seyahat uzmanı olan Ashley Colburn gezdiği 33 ülkeyle ilgili fikirlerini paylaştı.

Ödüllü seyahat filmleri ile gerçek bir seyahat tutkunu olarak adını duyuran Ashley Colburn Emmy ödüllerini WOW: Croatia ve WOW: Machu Picchu ile almıştı. Film çektiği ilk gezisinin Hırvatistan (WOW: Croatia) olduğunu belirten Colburn, bu ülkeye hayran olduğunu ve sonra birkaç kez seyahat etme fırsatı yakaladığını belirtti. Yılın yaklaşık 6-7 ayında seyahat ettiğini söyleyen genç girişimci Hırvatistan’da sürekli yeni şeyler keşfettiğini ve bu zengin kültürün, mutfağın ve sıcakkanlı insanların onu kendisine çektiğini söyledi. Özel kumsalları ve mükemmel denizini herkese tavsiye eden Colburn, bu ülkeyi ikinci evi gibi gördüğünü belirtti.

Peru, Hırvatistan ve İsviçre listenin başında

Tarih olarak en çok Peru’dan, tarz olarak Hırvatistan’dan ve görsel olarak İsviçre’den etkilendiğini belirten genç seyahat uzmanının, İsviçre’yi ziyaret etmek isteyenlere birkaç önerisi de var: Arabaların olmadığı Zermatt şehrinde gezin ve Matterhorn’u izleyin. St.Moritz’da kayak yapın. Sabah 4’te kalkın ve peynir üretiminin nasıl yapıldığınızı izleyin. Bernina Geçidi’nden trenle geçin ve Alp Dağlarının eteklerinde öğle yemeğinizi yiyin.

En şaşırtıcı ülke Güney Afrika

En beğendiği havalimanının Amsterdam Havalimanı olduğunu söyleyen Colburn, önyargılarını silen ve onu en çok şaşırtan yerin de Güney Afrika olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ashley colburn, Güney Afrika, Hırvatistan, İsviçre, matterhorn, Peru, St. Moritz, zermatt,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları