Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arvin Boolell Ömer Çelik’i ziyaret etti

09 Şubat, 2013 | 12:08

Arvin Boolell Ömer Çelik'i ziyaret etti Mauritius Dışilişkiler, Bölgesel Bütünleşme ve Uluslararası Ticaret Bakanı Arvin Boolell beraberindeki heyetle, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’i ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Basın Müşavirliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Çelik, resmi bir ziyaret çerçevesinde Türkiye’de bulunan Boolell ile makamında bir araya geldi.

Konuk bakanın, Çelik’e yeni görevinden dolayı iyi dileklerini ilettiği görüşmede, işbirliği imkanları da gündeme geldi.

Ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da Bakan Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arvin Boolell, Bölgesel Bütünleşme ve Uluslararası Ticaret Bakanı, Bölgesel Bütünleşme ve Uluslararası Ticaret Bakanı Arvin Boolell, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Rıfat Hisarcıklıoğlu, TOBB, TOBB başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları