Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Artık kayak zamanı! Palandöken’de kar kalınlığı 1 metre

28 Ocak, 2014 | 14:10

Palandöken kar

Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Erzurum’da da kurak geçen kış, son günlerdeki kar yağışı ile normale döndü. Kayak turları için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı 1 metreye yükseldi.

Palandöken Kayak Merkezi’nde sömestr tatilini fırsat bilen kayakseveler, 2 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı altında kayak yaptı. Erzurum’da iki gündür aralıklarla etkili olan kar yağışı şiddetini artırarak devam ederken kar kalınlığı 1 metreye kadar yükseldi.

Palandöken kayak turu için tıklayın

Diğer kayak merkezlerinde yaşanan kar sıkıntısı nedeniyle sömestr tatili için Palandöken’i tercih edenler, dünyanın en uzun kayak pistlerine sahip olan Palandöken’de tatilin ve kayağın keyfini doyasıya yaşıyor.

Turistlerin yanı sıra farklı illerden gelen vatandaşlar da 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları kapsamında yenilenen pistlerde kayak, snowboard yaparak, kızak kayarak tatili en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor.

Yarıyıl tatili dolayısıyla kayak merkezinde faaliyet gösteren otellerdeki doluluk oranları da yüzde 100’e ulaştı. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için hummalı çalışmalarını tamamlayan otel yöneticileri, müşterilere her türlü imkanı sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezleri, Kayak turları, Palandöken, Palandöken kar kalınlığı, Palandöken Kayak, Palandöken Kayak Merkezi, palandöken kayak turları, Palandöken’de kayak, palandökende kar kalınlığı,
SON YORUMLAR

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları