Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arsenal ile Singapur’da kampta olan Mesut Özil’e koruma ordusu eşlik ediyor!

26 Temmuz, 2018 | 11:23

Arsenal ile Singapur'da kampta olan Mesut Özil'e koruma ordusu eşlik ediyor!

Arsenal ile Singapur’da kampta olan Mesut Özil’e koruma ordusu eşlik ediyor. Bugün Singapur’da bir etkinliğe katılan Mesut Özil’e koruma ordusu eşlik etti. Birçok özel güvenlikçi Özil’in etrafında adeta etten duvar ördü.

Bugün Singapur’daki Arsenal kampında bir etkinliğe katılan Mesut Özil’e koruma ordusu eşlik etti. Son günlerde ismi gündemden düşmeyen Özil için özel güvenlikçiler adeta etten duvar ördü.

Dünya Kupası sonrası Almanya Milli Takımı’nı bırakma kararı alan Mesut Özil, takımı Arsenal ile yeni sezon hazırlıklarını Singapur‘da sürdürüyor.

Mesut Özil arsenal ile Singapur kampında

Arsenal ile Singapur’da kampta olan Mesut Özil’e koruma ordusu eşlik ediyor

Singapur’da bir hazırlık turnuvasına katılacak olan Londra temsilcisinin Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, bu sabah ilginç bir şekilde görüntülendi.

Arsenal’in Singapur’daki taraftarlar için oluşturduğu özel bir etkinliğe katılan Mesut Özil, etkinlik sonrası adeta bir koruma ordusuyla alandan ayrıldı.

‘Koruma ordusu kuş uçurtmadı’

Mesut Özil’in bir yanında Arsenal’in özel güvenliği bulunurken, diğer yanındaysa Singapurlu birçok koruma yer alması dikkat çekti.

WTS ile Singapur Turları sizleri bekliyor!.

29 yaşındaki yıldız oyuncusu çembere alan güvenlikçiler, etrafında adeta etten duvar örerek kimseyi yaklaştırmadı.

Arsenal ile Singapur kampında olan Mesut Özil yüzü gülüyor

Almanya konusuna hiç girmedi

Mesut Özil, bir süredir gündemi işgal eden konunun ardından ilk kez basına demeç verirken, Almanya konusuna hiç değinmedi.

Yıldız oyuncu Singapur kampında yaptığı açıklamada, “Singapur’da olmak çok heyecan verici. İkinci kez buraya geliyoruz ve gerçekten keyifle geliyoruz. Paris Sanit Germain ve Atletico Madrid’e karşı iyi maçlar olmasını bekliyoruz.” dedi.

‘Emery’nin pozitif etkisi var’

Karşılaşacakları iki takımın da iyi oyunculardan oluştuğunun altını çizen Özil, “İyi oyuncuları olan iyi takımlar bunlar. Yeni sezona hazır olmak için bizim için iyi testler olacak. Antrenmanlar iyi geçiyor, Emery’nin takıma pozitif etkisi var. İdmanda yaptığımız şeyler üzerinde önemli etkisi oldu. Takıma genç futbolcular da kazandırmak istiyor bir yandan. Onlar da yeni teknik direktörün yönetiminde parlayabileceklerini biliyorlar” şeklinde konuştu.

Neşesi yerinde olan Mesut’un yüzü gülüyor

Mesut Özil’in Almanya Milli Takımı’nı bırakma kararının ardından ilk kez bir basına konuşması dikkat çekerken, yıldız oyuncunun bu konuya girmekten kaçındığı gözlendi.

Mesut’un kampta ve basın toplantısındaki neşesinin yerinde olduğu bildirilirken, Singapur’da bu sabahki idmanın ardından Arsenal Kulübü’nün taraftarlar için organize ettiği bir etkinliğe katılan Mesut Özil, burada taraftarlar ile bir araya gelen Mesut Özil’in yüzünün gülüyor olması dikkatlerden kaçmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya Milli Takımı, arsenal, Atletico Madrid, İngiliz kulübü, Koruma ordusu, Mesut Özil, Mesut Özil'e koruma ordusu, Paris Sanit Germain, Singapur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları