Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arjantinli efsane Maradona’nın kardeşleri Arjantin’de adeta birer yıldız !

23 Temmuz, 2012 | 11:55
Futbol aşığı Arjantin'in futbol ilahı Maradona'nın futbolcu kardeşlerinin garip hikayesi !

Futbol aşığı Arjantin'in futbol ilahı Maradona'nın futbolcu kardeşlerinin garip hikayesi !

Arjantin’in sembollerinden biri olan futbol ustası Armando Diego Maradona henüz teknik direktörlükte futbolculuğundaki gibi çok başarılı bir kariyere sahip olamadı. Son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalıştırdığı El Vasl takımındaki teknik direktörlük görevinden ayrılan Maradona’nın Arjantin’de en az kendisi kadar ünlü iki erkek kardeşinin de futbolcu olduğunu biliyor muydunuz?

Arjantin / NationalTurk’ün yayınladığı haberde güzel Latin Amerika ülkesi Arjantin’in ne derecede futbol aşığı bir yer olduğu anlatılmış.

Arjantin denildiğinde akıllara ilk olarak gelen şeylerden biri futbol. Futbol denilince de akla gelen ilk isim belki de gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olarak gösterilen Diego Armando Maradona olsa gerek.

Futbol aşığı Arjantin’in futbol ilahı Maradona’nın futbolcu kardeşleri !

NationalTurk’ de bugün yayınlanan bir yazı ise oldukça dikkat çekici, zira futbolun üstadı ve haşarı çocuğu Diego Maradona’nın çok daha az bilinen bir yönü, ailesi anlatılmış. Aslında oldukça kalabalık bir aileden gelen Maradona’nın 2 tane erkek kardeşi olduğunu ve daha da ilginci Hugo ve Lalo Maradona kardeşlerin, sadece Maradona soyadını taşıdıkları için profesyonel futbolcu olduklarını biliyor musunuz?

Yetenekleri kısıtlı ( Diego Armando Maradona ile karşılaştırılan çoğu futbolcunun kaderi olsa da!) Maradona kardeşlerin Arjantin’de başlayan ve dünyada farklı kıtalarda devam eden enteresan futbolculuk kariyerleri, üç Maradona kardeşlerin yollarının futbol sahasında kesiştiği hatta bir kereliğine olsa bile aynı takımda aynı anda forma giydiklerini anlatan bu hikayeye NationalTurk’te işte bu linkten ulaşabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Arjantin Buenos Aires, Arjantin Futbol, Arjantin Maradona, Arjantin Seyahat, Arjantin Türkiye, Arjantin Vize, Buenos Aires, Diego Armando Maradona, El Diego, Hugo Maradona, Lola Maradona, Maradona, Maradona Al Vasl, Maradona Arjantin, Maradona Kardeşler, Maradona Napoli, Maradona Teknik Direktör, Maradona Video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları