Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arjantin Tangosu Adana’da

28 Şubat, 2014 | 11:14

arjantin-tango-adana Arjantin’in dünyaca ünlü Color Tango Orkestrası, Adana’da sahne aldı. “Tangonun Senfonisi” prömiyerini yapan gruba Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası eşlik etti.

Casa de La Danza Dans Evi ve Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ortaklığı ile organize edilen konser, Sheraton Oteli’nde yapıldı.

NationalTürk’ün haberine göre, Konserin şefliğini Tulio Gagliordo Varas’ın yaptığı konserde, Roberto Alvarez, Hernan Bartolozzi, Fernando Rodriguez, Diego Lerendegui, Gustavo Hunt, Analia Goldberg, Manuel Gomez ve Roberto Decarre’den oluşan Arjantinli Color Tango Orkestrası ve ÇDSO sanatçılarının performansı beğeni topladı.

arjantin-tango

Yoğun ilginin olduğu gözlenen konseri Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hamza Celepoğlu da izledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Adana Büyükşehir Belediyesi, Analia Goldberg, Arjantin, Arjantin tango, Casa de La Danza Dans, Color Tango adana, Color Tango Orkestrası, Color Tango Orkestrası Adana, çukurova, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası, Devlet Senfoni Orkestrası, Diego Lerendegui, Fernando Rodriguez, Gustavo Hunt, Hernan Bartolozzi, Manuel Gomez, Roberto Alvarez, Tangonun Senfonisi, Tangonun Senfonisi adana, Tangonun Senfonisi Arjantin, Tulio Gagliordo Varas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları