Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arjantin Patagonyası’ndan güzel görüntüler

30 Aralık, 2013 | 17:49

arjantin-patagonya Doğanın nimetlerinden payını almış Arjantin Patagonyası, ziyaretçilerine oldukça güzel görüntüler sunuyor.

arjantin-patagonya-penguen

Punta Tomba’da bulunan yaklaşık 40-45 cm boyundaki siyah smokinli binlerce penguenin hayatlarına uzaktan da olsa konuk olabilirsiniz.

arjantin-patagonya-valdes

Penguenlere olan ziyaretin ardından UNESCO Doğal Miraslar Listesi’nde yer alan Valdes Yarımadası da mutlaka görmeniz gereken bir yer. Adadaki deniz aslanları, deniz filleri, balinalar, patagonya tavşanları ve guanakoları görmek tatilinizi daha da renklendirecek.

puerto-madryn-arjantin

Balinaların kıyıya en çok yaklaştığı yer olan Puerto Madyrn da özellikle Haziran – Aralık aylarında görülmesi gereken yerlerden.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Arjantin Güney amerika, Arjantin haberleri, Arjantin Patagonya, Arjantin Patagonya nerde, Arjantin Patagonyası, Arjantin turist, Arjantin turizm, Arjantin turu, Patagonya, Puerto Madyrn, Puerto Madyrn Arjantin, Punta Tomba, Valdes, Valdes Arjantin, Valdes yarımadası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları