Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arjantin Patagonyası’ndan güzel görüntüler

30 Aralık, 2013 | 17:49

arjantin-patagonya Doğanın nimetlerinden payını almış Arjantin Patagonyası, ziyaretçilerine oldukça güzel görüntüler sunuyor.

arjantin-patagonya-penguen

Punta Tomba’da bulunan yaklaşık 40-45 cm boyundaki siyah smokinli binlerce penguenin hayatlarına uzaktan da olsa konuk olabilirsiniz.

arjantin-patagonya-valdes

Penguenlere olan ziyaretin ardından UNESCO Doğal Miraslar Listesi’nde yer alan Valdes Yarımadası da mutlaka görmeniz gereken bir yer. Adadaki deniz aslanları, deniz filleri, balinalar, patagonya tavşanları ve guanakoları görmek tatilinizi daha da renklendirecek.

puerto-madryn-arjantin

Balinaların kıyıya en çok yaklaştığı yer olan Puerto Madyrn da özellikle Haziran – Aralık aylarında görülmesi gereken yerlerden.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Arjantin Güney amerika, Arjantin haberleri, Arjantin Patagonya, Arjantin Patagonya nerde, Arjantin Patagonyası, Arjantin turist, Arjantin turizm, Arjantin turu, Patagonya, Puerto Madyrn, Puerto Madyrn Arjantin, Punta Tomba, Valdes, Valdes Arjantin, Valdes yarımadası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları