Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ariana Grande NBA All Star gecesinde sahne alacak

23 Ocak, 2015 | 17:09

Ariana Grande Amerikalı şarkıcı Ariana Grande, miyonlarca kişinin merakla beklediği NBA All Star gecesinde sahne alacak.

Tüm dünyada milyonlarca kişinin büyük heyecan ve merakla beklediği NBA All Star gecesinde, sürpriz bir isim sahne alacak. Ariana Grande, birbirinden heyecanlı ve çekişmeli maçların yaşandığı Amerikan Ulusal Basketbol Ligi’nin (NBA) zirve yaptığı All Star organizasyonunda, sahne almaya hazırlanıyor.

Özellikle yetenek, üç sayı ve smaç yarışmalarının heyecan uyandırdırdığı görsel şovların ön planda olduğu gece 13 Şubat’ta gerçekleşecek. Doğu ve batı karmalarının birbirine meydan okuyacağı All Star maçı öncesi ABD’li şarkıcı Ariana Grande de sevilen şarkılarını seslendirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
All Star, Amerikan Ulusal Basketbol Ligi, Ariana Grande, Ariana Grande amerika, Ariana Grande kimdir, Ariana Grande nba, Ariana Grande NBA All Star, Ariana Grande şarkıları, NBA, NBA All Star, NBA All Star gecesi, NBA All Star maçı, NBA All Star ne zaman, NBA Haberleri, nba maçları, NBA toplu sonuçlar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları