Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arda Turan THY’nin marka yüzü olabilir

14 Temmuz, 2015 | 12:21

arda turan thy barcelona THY, Barcelona’ya transfer olan milli futbolcu Arda Turan ile marka ve reklam yüzü olarak anlaşabilir.

Marka yüzü olması için daha önce Brad Pitt’in menajeriyle görüşen fakat anlaşamayan THY’nin, Barcelona’ya transfer olarak büyük sükse yapan, uluslararası alanda da tanınırlığı artan Arda Turan’ı marka yüzü yapabileceği ve reklamlarında oynatabileceği konuşuluyor.

Daha önce Barcelona ve Manchester United gibi çok ünlü kulüplere ulaşım sponsoru olan, futbolcularını ve marka elçisi olan sporcularını reklam filmlerinde oynatan THY, bu sponsorlukların tanıtıma çok büyük katkı sağladığını pazar araştırmalarında görmüştü. Habaertük’ün haberine göre; THY’nin Kobe ve Messi’li reklam filmi ise video paylaşım sitesi olan Youtube’da 10 yılın en iyi reklamı seçilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arda Turan, Arda Turan thy, Barcelona, Barcelona arda turan, Barcelona THY, Manchester United, Manchester United THY, Messi, messi barcelona, Messi thy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları