Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arda Turan THY’nin marka yüzü olabilir

14 Temmuz, 2015 | 12:21

arda turan thy barcelona THY, Barcelona’ya transfer olan milli futbolcu Arda Turan ile marka ve reklam yüzü olarak anlaşabilir.

Marka yüzü olması için daha önce Brad Pitt’in menajeriyle görüşen fakat anlaşamayan THY’nin, Barcelona’ya transfer olarak büyük sükse yapan, uluslararası alanda da tanınırlığı artan Arda Turan’ı marka yüzü yapabileceği ve reklamlarında oynatabileceği konuşuluyor.

Daha önce Barcelona ve Manchester United gibi çok ünlü kulüplere ulaşım sponsoru olan, futbolcularını ve marka elçisi olan sporcularını reklam filmlerinde oynatan THY, bu sponsorlukların tanıtıma çok büyük katkı sağladığını pazar araştırmalarında görmüştü. Habaertük’ün haberine göre; THY’nin Kobe ve Messi’li reklam filmi ise video paylaşım sitesi olan Youtube’da 10 yılın en iyi reklamı seçilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arda Turan, Arda Turan thy, Barcelona, Barcelona arda turan, Barcelona THY, Manchester United, Manchester United THY, Messi, messi barcelona, Messi thy,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları