Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arda Turan: Yeni idolüm Iniesta

20 Aralık, 2013 | 14:35

arda-turan-la-liga La Liga ekiplerinden Atletico Madrid’in formasını giyen milli futbolcu Arda Turan, İspanyol basınına önemli açıklamalarda bulundu.

İspanyol Libero dergisine röportaj veren Turan, profesyonel kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla ilgili soruları da yanıtladı.

Futbolunu Türkiye’nin dar sokaklarında iki taşla kurulan kaleler arasında top oynamaya benzeten milli futbolcu, “Hagi’den topun değerini bilmeyi, onu çabuk kaybetmemeyi öğrendim. Maçların 90 dakika olduğunu ve son anda bile koşmanız gerektiğini bu nedenle gücünüzü korumanız gerektiğini öğrendim” dedi.

Yeni idolü Iniesta

Daha önce Emre Belezoğlu’nu örnek aldığını açıklayan Arda Turan “Galatasaray ‘da oynadığı dönemde idolüm Emre’ydi ancak şimdi Iniesta. Benim yaşımda olmasının bir önemi yok. Ona rakiplerinin sahada duyduğu gibi saygı duyuyorum. Ondan öğreniyorum. Fakat Süper Kupa’da onlardan daha iyi oynadık” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arda Turan haberleri, Arda Turan iniesta, Arda turan ispanya, Atletico Madrid, Atletico Madrid Arda Turan, Atletico Madrid İspanya, Atletico Madrid la liga, Atletico Madrid maçları, İspanya la liga, İspanya ligi, La Liga, La Liga Arda turan, La Liga maçları, La Liga turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları