Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arda Turan ‘En İyi 100 Futbolcu’ listesinde

23 Aralık, 2015 | 08:00

Arda Turan Barcelona’ya transferi sonrası dikkatleri üzerine çeken milli futbolcu Arda Turan, Yılın En İyi 100 Futbolcusu listesinde yer aldı.

Sezon başında La Liga’nın en büyük şampiyon adaylarından olan dünya devi Barcelona’ya transfer olan Arda Turan, Katalanların cezası nedeniyle igin ilk yarısında forma şansı bulamasa da Yılın En İyi 100 Futbolcusu listesine girmeyi başardı.

Sadece milli maçlardaki performansı göz önüne alınan Arda Turan, The Guardian gazetesi tarafından hazırlanan listede 78. sırada kendine yer buldu. 28 yaşındaki yıldız futbolcu, aynı listede bir önceki yıl 38. sıradaydı.

Liste, Zico ve Hagi’nin de aralarında bulunduğu 49 ülkeden 123 uzmanın değerlendirmeleriyle oluşturuldu. Gazete, ilk etapta 41 ve 100. sıradaki isimlerin açıkladı. Listenin geri kalanının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arda Turan, Arda Turan barcelona, Arda Turan haberleri, Arda turan ispanya, Arda Turan la liga, Barcelona, La Liga, La Liga maçları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları