Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tarihi Arbat Sokağı 520 yaşında!

02 Ekim, 2013 | 13:48

arbat-sokagi-moskova Moskova’nın kültürel açıdan en zengin yerlerinden olan tarihi Arbat Sokağı, 520. yaşını kutluyor.

Faaliyete girişinin 520. yıl dönümünü kutlayan Arbat’ta, 6 Ekim’e kadar tüm müzeler ve sergi salonları ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. 5 Ekim Cumartesi günü ise Arbat’ın tarihini anlatan tiyatro ve konser gösterisi yapılacak.

Arbat’ın yaş günü dolayısıyla ücretsiz ziyaret edilebilecek mekanlar arasında Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi, Marina Tsetayeva Müzesi, Galereya AZ, Puşkin Evi, Andrey Belıy Evi, Skryavin Evi yer alıyor.

6 Ekim Pazar günü ise Vahtangova Tiyatrosu’nda Arbat’ın yaş günü şerefine özel bir de konser verilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andrey Belıy Evi, Arbat sokağı, Arbat sokağı Moskova, Arbat sokağı Rusya, Galereya AZ, Marina Tsetayeva Müzesi, Moskova, Moskova Arbat sokağı, Moskova tarihi, Moskova tarihi yerler, Puşkin Evi, Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi, Skryavin Evi, Vahtangova Tiyatrosu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları