Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tarihi Arbat Sokağı 520 yaşında!

02 Ekim, 2013 | 13:48

arbat-sokagi-moskova Moskova’nın kültürel açıdan en zengin yerlerinden olan tarihi Arbat Sokağı, 520. yaşını kutluyor.

Faaliyete girişinin 520. yıl dönümünü kutlayan Arbat’ta, 6 Ekim’e kadar tüm müzeler ve sergi salonları ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. 5 Ekim Cumartesi günü ise Arbat’ın tarihini anlatan tiyatro ve konser gösterisi yapılacak.

Arbat’ın yaş günü dolayısıyla ücretsiz ziyaret edilebilecek mekanlar arasında Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi, Marina Tsetayeva Müzesi, Galereya AZ, Puşkin Evi, Andrey Belıy Evi, Skryavin Evi yer alıyor.

6 Ekim Pazar günü ise Vahtangova Tiyatrosu’nda Arbat’ın yaş günü şerefine özel bir de konser verilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andrey Belıy Evi, Arbat sokağı, Arbat sokağı Moskova, Arbat sokağı Rusya, Galereya AZ, Marina Tsetayeva Müzesi, Moskova, Moskova Arbat sokağı, Moskova tarihi, Moskova tarihi yerler, Puşkin Evi, Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi, Skryavin Evi, Vahtangova Tiyatrosu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları