Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arap ve Türk Gençler Elektronik Turizm Festivalinde Buluşacak

21 Kasım, 2016 | 09:48

Arap ve Türk Gençler Elektronik Turizm Festivalinde Buluşacak

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türk yatırımcıların Arap ülkelerinde yapacağı yatırımları garanti altına alan bir anlaşma imzalandıklarını açıkladı.

Arap Turizm Örgütü Başkanı Bandar Fahad Al Fehaid ile bir araya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Arap ülkeleriyle Türkiye arasında özellikle kültür ve turizm alanındaki işbirliği çalışmalarının daha ileri aşamalara taşınması için neler yapılabileceğini konuştuklarını, bazı stratejik kararlar aldıklarını söyledi.

Elektronik turizm festivali düzenlenecek

Bakan Avcı, “Gençleri ilgilendiren çok güzel bir projeyi birlikte gerçekleştireceğiz. O da bilgisayar oyunları yarışması. Arap ve Türk gençlerinin, profesyonellerinin, öğrencilerinin farklı kademelerde yarışacağı, ürünlerini paylaşacağı bir elektronik turizm festivali düzenleyeceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar, nabi avcı, Turizm Bakanı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları