Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arap ve Türk Gençler Elektronik Turizm Festivalinde Buluşacak

21 Kasım, 2016 | 09:48

Arap ve Türk Gençler Elektronik Turizm Festivalinde Buluşacak

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Türk yatırımcıların Arap ülkelerinde yapacağı yatırımları garanti altına alan bir anlaşma imzalandıklarını açıkladı.

Arap Turizm Örgütü Başkanı Bandar Fahad Al Fehaid ile bir araya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Arap ülkeleriyle Türkiye arasında özellikle kültür ve turizm alanındaki işbirliği çalışmalarının daha ileri aşamalara taşınması için neler yapılabileceğini konuştuklarını, bazı stratejik kararlar aldıklarını söyledi.

Elektronik turizm festivali düzenlenecek

Bakan Avcı, “Gençleri ilgilendiren çok güzel bir projeyi birlikte gerçekleştireceğiz. O da bilgisayar oyunları yarışması. Arap ve Türk gençlerinin, profesyonellerinin, öğrencilerinin farklı kademelerde yarışacağı, ürünlerini paylaşacağı bir elektronik turizm festivali düzenleyeceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar, nabi avcı, Turizm Bakanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları