Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Apple Hindistan’da mağaza açmaya hazırlanıyor!

09 Şubat, 2016 | 13:33

Apple Hindistan Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisi Hindistan, teknolojin devi Apple’ın da dikkatini çekti.

Apple, Hindistan’da Apple Store açmak için kolları sıvadı ve Hindistan hükümeti ile görüşmelere başladı. Ancak Hindistan’da yabancı yatırımcıların ülkeye giriş yapabilmeleri için cirolarının belli bir oranı geçmemesi gerekiyor. Hindistan Hükumeti, Apple için bu yasal düzenlemede esneklik gösterecek.

teknolojioku.com’un haberine göre, Apple sürekli olarak yeni pazarlara açılmak istiyor ve Tim Cook bu noktada ciddi bir uğraş veriyor. 2014 yılında Çin ile yapılan görüşmeler sonrası Apple dünyanın en büyük GSM Operatörü China Mobile ile Çin piyasasında büyük bir atılım göstermişti.

Apple’ın Hindistan’da bulunan GSM Operatörleri ile görüştüğü de gelem haberler arasında. Apple hem yeni Apple Store ile hem de GSM Operatörleri ile yoluna devam etmek istiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
apple store, Hindistan, Hindistan apple, Hindistan apple store, Hindistan i phone, i store, iPhone,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları