Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Apple, Dünya Geliştiriciler WWDC Konferansı 2012

27 Nisan, 2012 | 15:56

Apple, Dünya Geliştiriciler WWDC Konferansı 2012, 11 – 15 Haziran tarihleri arasında  San Fransisco’da yapılacak.

Apple, her yıl düzenli olarak yapılan Dünya Geliştiriciler Konferansının (WWDC) tarihlerini 11 – 15 Haziran olarak açıkladı. San Fransisco’da Moscone West Merkezi’ nde yapılacak olan WWDC Konferansı beş gün sürecek.Konferansta, geliştiriciler iOS ve OS X’in geleceği hakkında, yeni uygulamalar geliştirmelerine yardımcı olacak bilgiler edinecekler.

100′ den fazla teknik oturumun düzenleneceği WWDC sırasında geçtiğimiz yılın en önemli uygulamalarının vitrine çıktığı popüler Apple Tasarım Ödülleri verilecek.

Apple WWDC 2012 ‘de geliştiriciler iOS ve OS X Mountain Lion’un en son yenilikleri, özellikleri ve yeteneklerini keşfedebilecekler ve uygulamalarının işlevlerini, performansını, kalitesini ve tasarımını nasıl olağanüstü bir şekilde geliştirebileceklerini hakkında bilgi edinirken, kodlarını laboratuvarlara getirip ve Apple mühendisleriyle birlikte çalışabilecek, uygulamalarını iyileştirmek için geliştirme tekniklerini ve en iyi yöntemleri uygulayabilecekler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Apple, Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı, apple haberleri, Apple WWDC 2012, Dünya Geliştiriciler Konferansı, Moscone West Merkezi, WWDC 2012, WWDC 2012 konferansı, WWDC 2012 tarihleri, WWDC Konferansı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları