Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Anuga Food Tech 2012 gıda fuarına sayılı günler kaldı

16 Mart, 2012 | 15:57

Anuga Food Tech 2012 Köln’ de 27-30 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek.

Uluslararası Anuga Food Tech 2012 yiyecek içecek sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirirken sektörün güçlenmesine katkıda bulunuyor.
Anuga Food Tech Uluslararası Yiyecek İçecek Fuarı Almanya Köln’ de gıda ve yiyecek içecek sektöründe olan biten herşeyi yakından takip etmek isteyen en son teknolojilerden haberdar olmak isteyen ziyaretçi ve katılımcılarla 27-30 Mart 2012 tarihinde gerçekleşecek.

Bu sene 6. sı düzenlenecek olan Anuga Food Tech 2012 yiyecek ve içecek endüstrisi için dünyanın en önemli fuarları arasında yer almaktadır.

Anuga Food Tec Fuarı geçen sene 1210 katılımcı firmayı ve yaklaşık 34000 ziyaretçiyi kendisine çekmişti. Bu ziyaretçilerin % 42′sini ise Almanya dışından gelen profesyoneller oluşturmuştu. Ziyaretçiler böylelikle sadece 4 gün içinde bütün dünyadaki önde gelen üretici ve tedarikçilerle tanışma fırsatı bulmuştu.

2012 yılında 115000 metrekare alanda düzenlenecek olan Anuga Food Tec Fuarı bir kez daha gıda ve içecek sektörünün her bölümündeki en son yenilikleri sergileyecek.

Kaynak: GurmeTurlari.Org

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 Gıda Fuarları, Anuga Food Tec Fuar, Anuga Food Tech, Anuga Food Tech Fuarı, Anuga Food Tech Fuarı 2012, Anuga Food Tech Fuarı Köln, Gıda Fuarı, Gıda Fuarları, Gıda Fuarları Almanya, Köln Anuga Food Tech, Köln Anuga Food Tech 2012, Uluslararası Anuga Food Tech 2012,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları