Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antonio Castro’nun Bodrum tatili komünist partiyi kızdırdı

29 Haziran, 2015 | 15:51

Küba devriminin efsanevi lideri Fidel Castro’nun küçük oğlu Antonio Castro’nun Bodrum’da geçirdiği lüks tatil, Küba Komünist Partisini kızdırdı.

Yunanistan’dan 50 metrelik özel bir yat ile Bodrum’a gelerek kentin en pahalı otellerinden birine yerleşen ve burada kendisi ve ailesi için 5 suit tutan Antonio Castro, Küba’da en fazla konuşulan konuların başında geldi.

ABD’nin Küba’ya uyguladığı ambargonun kaldırılmasının en fazla Fidel Castro ailesine yaradığını savunan muhalif gazeteler Devlet Başkanı Raul Castro’ya “Yeğenine sahip çık” çağrısı yaptılar.

Antonio Castro’nun korumalarının bazı gazetecileri tartaklaması ise ülke televizyonlarında yasaklandı ancak ABD’de yaşayan Kübalılar tarafından hem izlendi hem de yorumlar yapıldı.

Raul Castro ailesinin ülkeyi yıllarca komünist rejimle kandırdığını savunan muhalefet kapitalist yaşamın en güzel örneğini küçük Fidel’in lüks yaşantısının gösterdiğini iddia ettiler (Posta).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antonio Castro, Antonio Castro bodrum, Fidel Castro, Fidel Castro Antonio Castro, Fidel Castro küba, Fidel Castro oğlu, Küba, Küba devlet başkanı Raul castro, Küba Devrimi, Küba tatili, Küba Turu, Raul Castro, Raul Castro Küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları