Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Antalya’yı karış karış gezerek fotoğraflıyor

06 Haziran, 2013 | 10:38

Antalya'yı karış karış gezerek fotoğraflıyor Kültür ve Turizm Bakanlığına çok sayıda fotoğrafı ile destekte bulunan Fotoğraf Sanatçısı Muhammet Dönmezer, Antalya’yı karış karış gezerek fotoğraflamaya devam ediyor.

Bölgenin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerini kendisine ait hazırladığı karavanı ile dolaşarak fotoğraflayan sanatçı Dönmezer, arşivinde bulunan fotoğrafları bölgedeki otellere de sunarken talep karşılığında veriyor. Oteller ise bölgeye ait bu fotoğrafları otellerin lobisi ve odalarına asarak tanıtımlar yapıyorlar.

Halen Kemer bölgesinin fotoğraf arşivini yenileme çalışması yapan ve çekimlerini sürdürüren Dönmezler yaptığı açıklamasında, “ Yaklaşık 30 yıldan bu yana elimde fotoğraf makinem ülkemizin dört bir yanında ekolojik, arkeolojik ve doğal güzelliklerini fotoğraflıyorum. Bu arada gelen talepler doğrultusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile de otellerimizin fotoğraflandırma çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Gösterilen ilgi için teşekkür ediyorum. Şu anda halen arşivimizde Antalya’nın Gazipaşa-Kaş arasına kadar olan bölgesinin yaklaşık 20 binin üzerinde fotoğrafı arşivimizde bulunuyor. Kültür ve Turizm Bakanlığımıza da çok sayıda imaj fotoğrafımızı verdik ve bu fotoğraflarımız gerek yurt içi gerekse de yurt dışında bir çok fuarda ve tanıtım materyalinde yer aldı. Halen Kemer bölgesinde kendimize ait oluşturduğumuz karavanamız ile gece gündüz demeden fotoğraflandırma çalışmalarına devam ediyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya fotoğrafları, Antalya Gezisi, Antalya Haberleri, Antalya Kemer, Antalya Muhammet Dönmezer, Antalya Otelleri, Antalya Turizm, Fotoğraf Sanatçısı Muhammet Dönmezer, Muhammet Dönmezer,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları